Na spotkaniu dyskutowaliśmy na temat książki Katarzyny Nosowskiej A ja żem jej powiedziała. Książka nie wszystkim dyskutantom w równym stopniu przypadła do gustu. Część Klubowiczów twierdziła, że teksty są dość powierzchowne (a i tematyka niezbyt interesująca). Inni wskazywali na cięty dowcip, błyskotliwość, celność sformułowań i mądrość życiową autorki.

Jak się okazało książka zawierała tematy istotne dla współczesnego czytelnika np. problem presji społecznej na jednostkę, kwestia posiadania (lub nie) pasji i talentów. Wysoko oceniono również pomysł wydawcy na szatę graficzną i tytuły rozdziałów.